Кабмін пропонує збільшити в наступному році майже на 18% фінансування Державного управління справами для, зокрема, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності Адміністрації Президента. А, як на мій погляд, тих дармоїдів, які керують в АП порохоботами й влаштовують блокування фейсбук-сторінок неугодних дописувачів, треба перевести на мінімальну зарплатню та позбавити квартальних премій.

Судіть самі: місяць тому один клерк з Адміністрації Президента України організував блокування ось цієї моєї сторінки в мережі Фейсбуку, яку ви зараз читєте. Робиться це просто й впродовж лічених хвилин, оскільки на службу органів державної влади в Україні поставлена так звана «фабрика ботів» – тисячі фейкових сторінок, відкритих для дописування в соцмережах, поширення реклами та створення видимості «громадської думки». «Фабрика ботів» обслуговує як окремих заможних панів (особисто мені тривалий час дошкуляли боти, які поширювали в коментарях хвалебні дописи на адресу секретаря РНБОУ Турчінова), так і владні установи. Зокрема, за досить помірковану суму боти масово надсилають скарги Адміністрації Фейсбуку на якусь певну сторінку, яку треба заблокувати, і Адміністрація ФБ, не розбираючись, відповідно до своїх правил блокує цю сторінку – спочатку на день, у випадку повторних скарг – на три дні, потім на тиждень і, нарешті, на місяць.

Місяць тому цей клерк з Адміністрації Президента України, ображений на те, що я його всує згадав, так і зробив – надіслав на «фабрику ботів» замовлення про організацію масових скарг на мою сторінку з метою її блокування. Але шановні читачі навіть не помітили, що я впродовж місяця перебував у «бані». А я навіть не помітив, коли той бан скінчився. Оскільки обійти блокування, насправді, дуже просто.

Річ у тім, що в разі блокади сторінки її власник не може розміщувати сам у себе дописи. Але його фейсбук-друзі це роблять без обмежень. Тому я торік зареєстрував суто технічний акаунт, ось він:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100013290272488 ,

який «зафрендив» з основним. І у випадку бану я пишу на технічному акаунті, але позначаю в дописі й свій основний акаунт – і тоді цей допис автоматично з’являється на забаненій сторінці попри всі потуги Адміністрації Президента України.

Тож виникає закономірне запитання – навіщо цим дурням з АП, які не здатні навіть заблокувати фейсбук-сторінку свого опонента, ще й зарплатню збільшувати? Вони й цю не відпрацьовують.

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!