Гарне питання. Туреччина змогла висунути свого справжнього лідера і державного діяча, який розуміє Схід і Захід не як догму та ікону для турків, а як сили та вектори укріплення інтересів Туреччини.
У Венесуелі Мадуро діє, а не мовчить, і не стоїть по обидва боки барикад, як якісь бовдури та негідники нарадили Януковичу.
В мене теж таке враження, що заколот у Венесуелі вдалося придушити. Але ще все може бути. І не один раз. Все, виходить, впирається у якості лідера. Мадуро чи Ердогана. Та віддсутність свого Путіна, Ердогана чи Мадуро (Лукашенка, Валєнси, Гавела) в Україні.
Українці - такий працьовитий, розумний і талановитий нарід! А на чолі країни завжди чомусь або пентюхі, або злодії, або негідники. Дивина, та й годі!
Я б замислився, чи спроможна існуюча політична система України висунути гідного лідера. Вона, швидше, вміло сконструйована саме для того, щоб цього ніколи з українцями не трапилось.
Пора идти каяться в церковь. Сколько раз уже даю себе слово провести и начать публиковать интервью с умными от народа Украины - как нам выйти из олигархической ловушки нашей политической системы, умело отсеивающей достойных и сильных лидеров страны еще на первых, невидимых избирателю, турах и этапах политической жизни Украины - и никак не соберусь. Прям, мистика какая-то. Все, о чем сказал и задекларировал - потом не делаешь.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Viber. Узнавай первым самые важные и интересные новости!