Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова Калина".

Баржа "Гройсмана" з кавунами прибула до Переялав-Хмельницького на Київщині. Де її і развантажать. В Київ ягоди повезуть вже фурами. Кажуть, що ті кавуни будуть дешевші за звичайні, бо баржею перевозити вдвічі дешевше, ніж автівками. Я б продавав вдвічі дорожче після всієї цієї історії. М - маркетинг.

В МОЗ розповіли модні тенденції у світі грипу. Так от, якщо ви в сезон вирішите похворіти, то актуальними будуть такі штами грипу: A/Michigan/45/2015 (H1N1), A/Hong Kong/4801/2014 (H3N2), B/Brisbane/60/2008. Всі інші - для рагулів та шлепарів.

МВФ рекомендує значно зменшити кількість митарів в Україні. А тим що залишаться, підняти зп. Крім того, фонд наполягає на автоматизації процесу адміністрування податків. Я думаю, що податківці зараз пишуть вірус Petya.P, який буде вимагати хабарі після автоматизації. В online-режимі.

За даними джерел РБК-Украина та Роман Чернышев з Надія Андрікевич, Рінат Ахмєтов хоче придбати у Сергія Тігіпка його старий політпроект "Сильна Україна", переребрендити її у "Індустріальну Україну" і заточити під виборців Сходу. Проте "ізюмінкою" партії повинна стати жорстка антиросійська риторика. Вони точно Схід із Заходом не переплутали?

Апеляційний суд Києва скасував арешт акцій компанії Укртелеком. Рішення остаточне та оскарженню не підлягає. Yuriy Kurmaz - мої конгратуляції.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!