Оце так поворот! Справжне сальто мортале! Саакашвілі стверджує, що на тій анкеті, на за якою його позбавлено (припинено) українське громадянство стоїть не його підпис. Підпис підроблений  

"Так ось, я з повною відповідальністю стверджую, що це не мій підпис і не мною заповнена анкета! Я вимагаю негайно провести графічну експертизу, тут ми маємо справу з кримінальним злочином!", - написав Саакашвілі на своїй сторінці Facebook ввечері в суботу, 29 липня.

Це вже переростає у справжній "Саакашвілігейт". Петро Олексійович Порошенко мовчить, тримає паузу. Злі язики кажуть, що поринув у глибокий запой. Від таких сюрпризів долі не те, що посивієш... ого!

Тепер, аби відмазати Порошенка і всіх цуценят з його "будки", за цю брудну справу взявся нардеп від БПП Володимир Ар'єв. В ніч на 30 липня він написав таке: "Анкету до Міграційної служби в 2015 році готували і подавали його помічники, а не він сам. Ще заднім числом оформляли. І якщо підпис не Саакашвілі, то виникає новий, ще більш актуальне питання - громадянство було надано на підставі фальшивих документів? А це вже набагато серйозніше, ніж просто брехня в анкеті".

Ось так, мазок за мазком, штришок за штришком і все чіткіше вимальовується картина: хто був справжнім автором цього брудного й підлого проекту. Володимир Ар'єв - креативний директор. А Ляшко, Лозовий і Мосійчук - прості виконавці, яких скористали всліпу й викинули у смітник. Як з споживані нацюцюрники.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!