Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина"

Новина дня безперечно: Троян чи не Троян. Спочатку ГПУ та СБУ повідомили, що затримали на хабарі "шишку" з МВС, потім ЗМІ з "шишки" зробили замміністра Трояна. Потім МВС від Трояна до Авакова стало "відмазуватися". Подивимось. Дуже схоже на підкилимну боротьбу між Порошенком та Аваковим. Та й СБУ с ГПУ з МВС історично не дуже дружать.

НАЗК не знайшло корупційних порушень у декларації Гройсмана, а вот щодо інших чиновників є питання. Кабмін, в свою чергу, наголосив, що не давав дозволу на кількатисячні премії членів НАЗК. Буде прикольно, якщо одні із головних "антикорупціонерів" сядуть за корупцію  :)

НБУ відмовив потенційним покупцям на російські ПІБ та Сбєрбанк. Виходить, що "такая корова нужна самому". Принаймі поки що.

Голова партії БПП-Солідарність Віталій Кличко (він до того ще мер Києва) засудив відкликання президентом Петром Порошенком (це від нього ПП в партії) громадянства Михаїла Саакашвілі. Щось не теє діється в "датському королівстві". ПетруОлексійовичу не вистачало ще зі своїми воювати. Він і так горщики майже з усіма політсилами побив.

Крим залишився без світла. Але то не ми. То росіяни самі впоралися. А може це побічний ефект від нових санкцій США щодо Росії...

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на рассылку новостей Страны на канале Telegram. Узнавай первым самые важные и интересные новости!