Від тепер НАКЗ вимагатиме е-декларацій від громадян, які звертаються до органів влади з інформаційними запитами (згідно Закону про доступ до публічної інформації).

Виявляється, це підпадає під поняття "антикорупційна діяльність"!

На запит голови Центру «Ейдос» Віктора Тарана керівник департаменту НАЗК Ганна Соломатіна надіслала роз’яснення щодо Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Відповідно до документу у Агентстві вважають, що подавати електронну декларацію мають усі громадяни України, які протягом року більше одного разу брали участь у антикорупційному мітингу, безкоштовному семінарі щодо методів боротьби із корупцією, або... УВАГА - надсилали запит до органів влади!

Також під дію закону потрапляють громадські організації, які у своєму статуті не мають положення про антикорупційну діяльність, однак, протягом своєї роботи над проектами вчиняли заходи щодо боротьби із корупцією у своїй сфері.

Визначати "брав участь - не брав участь" буде, я так розумію, НАКЗ!

До вас ще не приходили? Скоро будуть! Дякуйте прихильникам "звітності та прозорості громадянського суспільства перед державою" (так п-не Володимир Купрій (Volodymyr Kuprii)?). ми тепер відкриті і прозорі, а держава зачинилася.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться