Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина"

Сьогодні президенти України та Білорусі на власні очі побачили справжні дівочі цицьки. Правда, недовго. Охорона швидко позбулася дівчини з FEMEN, щоб та не занадто дражнила високопосадовців своїми принадами. Кажуть, що Порошенко на цицьки хмурився, Лукашенко - посміхався, а голова українських прикордонників Віктор Назаренко знепритомнів. Після такого, про що спілкувалися президенти вже не цікаво.

Голову Міноборони Степана Полторака вкусив Турчінов і він теж побачив російську загрозу. Полторак вважає, що російські військові навчання в Білорусі "Захід-2017" можуть стати початком російського вторгнення. А от Порошенко так не вважає. "Територія дружньої Білорусі ніколи не буде майданчиком для агресії проти України, а україно-білоруський кордон ніколи не стане кордоном війни", - заявив очільник української держави.

НАЗК знайшла головного українського корупціонера і перевіряє декларації Юлії Тимошенко за два останні роки. Недарма ж Юлю кличуть "мамою української корупції", ой недарма. А то що НАЗК підконтрольна президенту де-факто, а Вона - основний конкурент Його на президентських перегонах, так то збіг обставин. Не більше. Не зійти мені з цього місця.

У сусідній Польші дозволили використовувати конопельку задля медичних цілей, як анестетик. А от у Канаді, де половина населення "із Україною в серці", повністю легалізують канабіс вже наступного року. Ми, як завжди, пасемо задніх  :(. От якби парламентарі, замість дурнею страждати, дурь би легалізували, то тоді б я "від Кийова до Лубен"  :).

На Буковині робітника однієї з пилорам наскрізь пробило кілком. Але він вижив. Зразу видно - не вампір, хоч і Трансильванія поруч. А от я сусіду якось кілок в груди забив, той і помер. Справжній вурдалак.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться