Гройсман відмовився очолювати Кабмін. Через годину Гройсман погодився. Ложкін відмовився ставати першим віце-прем'єром. Ложкін думає, чи ставати віце-прем'єром. Яценюк йде у відставку. Фракція "Народного фронту" може не проголосувати за відставку Яценюка. Бублик і Рудик переходять у фракцію Блоку Порошенка. "Єврооптимісти" не будуть підтримувати Гройсмана. Саакашвілі висунув вимги до президента, інакше грузини масово підуть у відставку і традиційно перекладуть вину на провал реформ на євреїв... Ви прослухали останні новини української політики.

Згадується старий анекдот. Рабинович їде на заробітки і приходить в синагогу. "Ребе, я тут назбирав невелику суму - 50 тисяч доларів. Поклав би їх на депозит - але банк може прогоріти. Залишати вдома - квартиру можуть пограбувати. А можна, я їх віддам вам на зберігання?" - "Зісно, можна. Я й свідків покличу... Мойша, Хаїм, Ізя! Будете свідками. Цей достойний чоловік залишає мені гроші на зберігання. При вас перераховую і кладу в сейф. Рабинович! Їдьте з богом і ні про що не думайте!"
Через рік Рабинович повертається, приходить у синагогу. "Ребе, я хотів би забрати свої гроші" - "Які гроші?" - "Ну 50 тисяч, які я вам залишав рік тому на зберігання". - "Ви - мені? Ви нічого не плутаєте?" - "Та ні, ось же свідки..." - "Мойша, Хаїм, Ізя! Цей чоловік каже, що він мені залишав якісь гроші на зберігання!" - "Та нічого він не залишав! Це пройдисвіт і ми його вперше бачимо!"
Рабинович розуміє, що його жорстоко кинули і йде геть. Раптом раввин його кличе: "Заберіть ваші гроші. Ось 50 тисяч, ось відсотки, що набігли за рік..." - "Ребе! Дякую! Але навіщо був цей спектакль?" - "Це щоб ви переконалися, з якими сволочами мені доводиться працювати!"

За наслідками сьогоднішнього дня Петро Порошнко дав можливість urbi et orbi переконатися, з якими ...ееее... соратниками йому доводиться працювати)))

 

Гройсман відмовився очолювати Кабмін. Через годину Гройсман погодився. Ложкін відмовився ставати першим віце-прем'єром. ...

Опубликовано Константином Бондаренко 11 апреля 2016 г.
Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться