Невиконання генеральним, прости господи, прокурором ухвали слідчого судді Печерського райсуду Києва від 11 квітня 2017 року в справі №757/18224/17-к, винесеною за моєю скаргою, ледь не потягнуло тяжкі наслідки: країна могла залишитись без видатного полководця та найвідомішого законодавця Євгена Дейдея.

Цією ухвалою суд зобов’язав Генпрокуратуру зареєструвати кримінальне провадження за фактом виготовлення Аваковим фальшивих документів, на підставі яких гопник Дейдей, засуджений до 5 років позбавлення волі за розбій вироком Суворовського районного суду Одеси від 23 березня 2012 року, який досі не відбув покарання й з 2013 року переховується від органів кримінально-виконавчої системи, став народним депутатом України. Згідно з повідомленням про кримінальне правопорушення, яке суд зобов’язав Генпрокуратуру зареєструвати в ЄРДР, Луценко мав розглянути питання про внесення у Верховну Раду України подання про затримання Дейдея та відправлення його на «зону» для відбуття покарання. Але генеральний, прости господи, ігнорує судове рішення.

Ось тепер маємо наслідки: Аваков вирішив розіграти дешевий спектакль та імітувати «поранення» Дейдея від рук агентів Путіна, щоби видавити сльозу з невибагливого електорату. Через це Дейдей на кілька днів потрапив у лікарню. А якби Луценко виконав ухвалу суду, зараз би Дейдей чалився на «зоні» здоровий і неушкоджений.