Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

В Раді таки добембали що у них щось пороблено і запропонували починати засідання з "Отче наш". На мою думку, цього замало. Треба професійного екзорциста викликати. Недарма панбуг цих 450 навіжених в одному місці збирав  :)

Ryanair повернувся, але поки тільки до Львова. Директорка львівського аеропорту заявила, що таки підписала той клятий договір із лоукостерами. Щоправда літати зі Львова з вересня, як анонсувалось, Ryanair не буде.

Міністра інфраструктури Володимира Омеляна сьогодні "накрило" натхнення. Він пообіцяв зробити українського авіа-лоукостера вже восени. Ще він хоче побудувати з Одеси автобан в Європу вже наступного року. До кінця дня він анонсує телепортацію, зуб даю  :)

СБУ розійшлася не на жарт. В Києві затримали ще одного російського шпигуна, який хтів взнати всі страшні таємниці Міноборони. Хлопці, жгіть ще, не зупиняйтеся.

Із завтра проїзд у столичній підземці і наземному транспорті подорожчає на 1 гривню. Метро буде коштувати 5 гривень, автобус, троллейбус, трамвай та фунікулер - по 4 гривні. "Маршрутчики" ще рахують.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться