Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".
Екс-міністру фінансів в екзілі Юрію Колобову стало сумно в Іспанії й він, докупи до "Апострофа", вирішив прикупити собі ще й Realist. До речі, зірка української журналістики, тобто я, навіть попрацювала зо два місяці на цьому ресурсі. Realist наразі ввійшов до "Європейської медіа групи". Навіщо їй два майже однакових ресурси, я не знаю. Може, Светлана Шереметьева розкаже.

Луценко нарешті отримав першу перемогу в боротьбі з регламентним комітетом Ради. Комітет таки дав згоду на позбавлення недоторканності Борислава Розенблата. Єврейське "щастя" в усій красі. Треба було прізвище завчасно на Кононенко чи Довгий змінювати. Я думаю, що Борислав накиває п'ятами кудись у Велику Британію ще на вихідних. Наразі в депутатів із президентської БПП така мода. Борислав Береза що скажете?

Прем'єр Грося виступив сьогодні в Лондоні на інвестиційній конференції Dragon Capital і закликав англійців інвестувати в українську економіку. Ось прямо так і сказав: "Сьогодні Україна є дуже конкурентною. У світі мало країн, які мали б такі можливості і були б настільки цікавими для інвестування". Але логотипом конференції, під яким і виступав Володимир, чомусь обрали знак, стилізований під схематичне зображення станції Лондонської підземки. А там щостанції оголошують: "Mind the gap". Що в перекладі з буржуйської означає: "Пам'ятай про діру". Попередили організатори англійців, коротше.

В Україну юридично зайшов найбільший в світі віртуальний мобільний оператор LycaMobile з британським корінням. Це типу лоукост в галузі мобільного зв'язку, який не має власної мережі, а орендує її в інших операторів. З урахуванням того, що мобільний зв'язок у нас і так дешевий, цікаво що буде. Uber закінчив "Ланосами" і службою таксі преміум-класу задорого.

Сьогодні в Гамбурзі розпочнеться саміт G-20. Там Трамп буде зустрічатися із Путіним і буде ще багато цікавого. Зокрема, будуть обговорювати майбутнє України. Тримаймо кулаки.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться