Сполучені Штати активно переймають досвід України в переслідуванні громадських активістів – їх примушують подавати декларації про доходи та звітувати про одержані від іноземних ґрантодавців кошти. У числі перших від державного свавілля постраждав відомий громадський активіст Пол Манафорт, якого під загрозою кримінального переслідування відповідно до закону про іноземних агентів адміністрація США примусила передати в Мінюст Сполучених Штатів звіт про отримання в 2012 – 2013 роках 17 млн. доларів від Партії Регіонів (Україна).

Більш того, продажна американська преса, куди влада «злила» звіт громадського активіста, опублікувала подані Манафортом документи:

http://apps.washingtonpost.com/…/firm-led-by-former-t…/2488/

Як засвідчує звіт, громадський активіст отримав ґрант від Партії Регіонів, зокрема, на розробку реанімаційного пакету реформ з «децентралізації влади в України з передачею максимальних повноважень регіонам, будівництво політичної партії західного зразка і перетворення України в найбільш привабливу для інвестицій державу в регіоні».

Чекаю, що посольство США в Україні (U.S. Embassy Kyiv Ukraine), яке вимагає звільнити Шабуніна та його піар-агентство «Центр протидії корупції» від звітності за отримані з-за кордону гроші, засудить ганебну практику американської адміністрації та публічно зажадає припинити цькування Пола Манафорта.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться