Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

Якщо сьогодні комусь буде потрібний гарний тост - дарую: "За астероїди!". Сьогодні з легкої руки ООН цей день відзначається вперше. Рівно 109 років тому на Землю впав Тунгусський метеоріт. День астероїда повинен нагадувати людству про таку небезпеку.

США будуть продавати Україні вугілля. Це добре. Ціна ще невідома. Це - недобре. Oleksandr Paraschiy і Holovatyuk Evhen вискажіть, пліз свою експертну думку з цього приводу. З ПАР вірогідно заблизько дуже вугілля ганяти. Тому - США. Хоча з ПАР то вугілля було лише на словах. Подивимось як тут. Перша партія прийде ще до серпня.

Порошенко виключає проведення дострокових виборів. Авжеж, пану на них нічого не світить. А тут ще працювати і працювати. "Наркофронт" під себе підмяти, з Садовим до кінця розібратися, з Опппоблоком домовитись. І з цією клятою Юлькою требп щось робить.

В Раді може стати на одну зірку Youtube менше. ГПУ нарешті внесла подання на зняття недоторканності із Михайла Добкіна. Він так і не навчився робити "ліцо попрощє".

В Україні придумали ще одне міністерство - із справ ветеранів. Якось вони плодяться все більше і більше. Це сумно. Панове, годі вже "пилити" бюджети.

Billa залишає регіони України і розпродає свої супермаркети. В Києві вони поки що будуть працювати, але боюся недовго.

За даними Держстату доходи громадян України за перший квартал цього року зросли на 22,4%. Я, здається живу не тут  :(

І про хороше. На трасі Київ-Чоп перевернулася вантажівка з пивом. У місцевих селян п'ятниця почалася так як треба. Бажаю, щоб і на вашій вулиці колись перевернувся КАМАЗ із "пряниками".

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!