Президент Порошенко гнівно "вимагає" скасувати депутатську недоторканість. Цікаво, чи є люди, які вірять у щирість його слів? Саме Порошенко вже три роки формує порядок денний Ради. Не всі це знають, але правда полягає в тому, що винесення питань для голосування робиться за поданням голів фракцій. А в реаліях - за засіданнями "стратегиічної сімки" на Банковій. І там, і там Порошенко має вирішальний вплив.

Порошенко мав три роки, щоб вирішити питання з недоторканістю, але всіляко гальмував процес. Але, коли треба зробити Луценка генпрокурором, встигають все зробити за три години. Коли треба бюджет ухвалити для дерибану потоків - працюють до 5 ранку. А про скасування недоторканності згадали на четвертий рік президентства. Це значить - знову починаються виборчи перегони.

І шкода, що глава держави забув ще один важливий закон для прирівняння всіх у правах - про процедуру імпічменту президента.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.