Детективами НАБУ затримано охоронця депутата Розенблата при отриманні ним 200 тисяч доларів як хабара. За даними слідства, депутат мав допомогти підприємцю вирішити питання з отриманням ліцензії на видобуток бурштину, а також просування змін до законодавства. НАБУ давно вело Розенблата, а подібний "контакт" з підприємцем був не вперше. Сам Розенблат вийшов до нас в ефір 112 каналу та сказав, що гроші його охоронцю... "підкинули". В інтернеті вже складають списки охочих, щоб їм також "підкинули" 200 тисяч доларів або навіть меншу суму. За моєю інформацією, НАБУ буде готувати подання до Ради на позбавлення Розенблата депутатської недоторканості.

Парламент України залишається біржою, де голоси людей розмінюють на валізи грошей. І так буде доти, доки не прийде президент з політичною волею боротися з корупцією, а не кришувати потоки. І поки ми не поміняємо виборчі правила в країні. У середу готуємо вуличну акцію під Радою з вимогою зміни закону про вибори.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.