Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина"

Оболонський суд поки відмовив у заочному суді над Віктором "Легітимним" Януковичем. ГПУ пообіцяла, що ще раз буде просити суд за це.

Україна буде просити скасувати для громадян роумінг з ЄС на Саміті країн східного партнерства 24 листопада. Може і буде подарунок на Новий рік докупи із безвізом... Хоча тарифи у Європі значно вищі. Якщо скасування роумінгу призведе до росту цін на мобільний зв'язок в Україні, то мені не треба.

Романа Насірова може судити британський суд. Відповідну заяву зробила амбасада королівства. От і здійсниться його мрія поїхати до Лондону на "лікування" :).

В Києві в 2-3 рази підвищують тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій. Я так розумію, просто за компанію із підвищенням комунальних тарифів в принципі. Одне питання: Якого дідька? Игорь Ляшенко (Igor Liashenko) розкажи суть.

Голова Спецілізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький став віце-президентом Федерації футболу України. Зразу видно, що пану нічим себе зайняти. Гідра корупції зникла після нищівних ударів САП, тепер можно і шкіряний м'яч поганяти.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.