Мій прогноз щодо розвитку інформаційної кампанії довкола референдуму у Нідерландах. Протягом найближчих днів і тижнів ми будемо свідками кількох інформаційних хвиль.
Перша: "А що сталося? Нічого не сталося! Подумаєш, референдум! Подумаєш, Нідерланди! Скільки там тих Нідерландів?"
Друга: "Давайте порахуємо: проти Асоціації виступили дві третини від 32,2% голландців. Тобто, це - переважна меншість. Референдум засвідчив нашу перемогу!"
Третя: "Нідерланди взагалі проросійські. Вони пам'ятають про Петра Першого, а центральні вулиці їх міст носять ім'я Анна Павлівни. І економічно вони чутливі до втрати російського ринку. І у них багато євроскептиків. Все прогнозовано! А ми були готові до такого повороту і найближчим часом запропонуємо План Б"
Четверта: "Путін замість того, щоби думати про простих росіян, які потерпають від санкцій, потратив останні гроші на забезпечення собі сумнівної перемоги на референдумі у Нідерландах. Але це не перемога, а поразка Путіна, бо явка в 32,2% показала: нідерландці у своїй переважній більшості проігнорували путінський референдум".
П'ята. "Добре, що Нідерланди проголосували проти клюєвської Угоди про асоціацію! Адже Андрій Клюєв і режим Януковича несуть повну вину за те, що Угода містить нерівноправні і дискримінаційні норми щодо України. Нам потрібна якісно нова угода! Меркель і Обама нам допоможуть"
Шоста. "Ми як ніколи близькі до отримання безвізового режиму! Ну її - ту Асоціацію!"
Сьома: "Навіщо зациклюватися на європейській тематиці? Вона не цікава пересічним громадянам. Давайте, поговоримо про коаліцію".

 

Мій прогноз щодо розвитку інформаційної кампанії довкола референдуму у Нідерландах. Протягом найближчих днів і тижнів ми...

Опубліковано Константином Бондаренком 7 квітня 2016 р.

 

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться