В сухому залишку 9 червня

Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

Порошенко перший вирішив поїхати з України і зустріне безвіз на кордоні зі Словаччиною разом із президентом цієї країни Андрієм Кіскою. А, якщо дощитеме, то з мокрою Кіскою :).

"Наркофронт" продовжує наполягати на введенні віз із Росією. Спікер Парубій каже, що на наступному тижні Рада все зробить. Я так зрозумів, голосування за "медреформу", то ще квіточки були. БПП - проти. Жінка генпрокурора і за сумісництвом представник президента у "цирку" на Грушевського Ірина Луценко заявила, що попри інші проти, ще треба 2 млрд гривень на це діло. Так може у цьому річ? У панів із "Наркофронту" гроші скінчилися? :)

Міністр соцполітики Рева заявив, що у випадку провалу пенсійної реформи, уряд має піти у відставку. З урахуванням того, що у нас ще жодну реформу не можна назвати успішною, то дні цього уряду вже полічені.

Київрада не хоче виконувати рішення суду, який зобов'язав її відминити заборону на продаж "оковитої" вночі. Пан, який ініціював цю заборону, Владислав Михайленко послався на те, що так вирішили кияни і ніякий суд не може це відмінити. Хотів би я побачити цих "киян". І в мене є чітка підозра, що лайдак Михайленко годується із нелегального продажу алкоголю вночі.

Cьогодні день народження Джека Горобця. Перепрошую, капітана Джека Горобця. Тобто актора Джонні Деппа. Мої конгратуляції з цього приводу! Щастя, здоров'я.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться