Цікаву маніпуляцію використовуують нині у владі. Ніби усе првильно кажуть провладні речники - політики, а за ними вторять юристи, використовуючи загально прийнятий принцип , що ніхто не може бути притягнутий до відповідальності двічі за одне і теж правопорушення. До речі, стаття 61 Конституціії України містить цю гарантію принципу верховенство права. АЛЕ! Таким чином на Тимошенко вже підсвідомо в очах людей повішали скоєння нею злочину і за теперішнього часу, як доконаного факту. Просто навіть, якщо зараз і не посадять, то саме через те, що діє цей принцип. А якщо таки ризикнуть починати садити, то вже за іншими статтями. Я зараз не про Тимошенко, а про те, що така технологія може бути застосована проти будь - кого і у будь -яких питаннях . Пам"ятаєте давню притчу...".Кажуть, що ваша дочка повія. Так у мене і дочки немає. Так ви підіть і на базарі розкажіть, що у вас і дочки немає...". Гидко. Як це принизливо для суспільства. Вас використовуюють всліпу. Не ведіться.
От і президент сьогодні вже заговорив про відповідальність ... Щоправда, політичну. Так як учора на 112 каналі була права . Йдеться про політику. Усуваються поілітичні конкуренти. Принаймні, нагання їх усунути очевидні.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.