Чим справжні експерти відрізняються від усіляких бутусових, єгорок соболєвих та, прости господи, найємів? Фахівці, на відміну від пустоголових «активістів», розуміють причини та приховані механізми соціальних явищ, а відтак можуть передбачати розвиток подій на майбутнє. Через це статті справжніх експертів цікаво читати й через рік-два-п’ять після оприлюднення – на відміну від пафосних пустопорожніх дописів так званих «лідерів суспільної думки», на читання яких взагалі не варто витрачати час.

Рік тому в Інтернет-виданні «Ракурс» вийшов допис прекрасного юриста-конституціоналіста, що пише під псевдонімом «Анатолій Новосельцев», присвячений конституційній реформі ім. Порошенка. На відміну від народних депутатів Сергія Лещенка та Мустафи Найєма, які палко підтримали запропоновані Адміністрацією Президента зміни до Конституції України, Новосельцев попереджав:

«У своїй сукупності «ліквідаційний» пакет судово-правової реформи спрямований на досягнення наступних цілей: ліквідація залишків законності та нагляду за законністю в країні, дезорганізація роботи органів правосуддя і прокуратури, а також досудового слідства, безконтрольність в роботі установ з виконання покарання і місць примусового лікування, встановлення системи фінансового терору по відношенню до співгромадян і легалізація грабежів і бандитизму на законодавчому рівні».

Сплинув рік. І зараз я пропоную любим друзям та шановним читачам ще раз прочитати ту давню статтю, щоби порівняти прогнози Анатолія Новосельцева з реаліями сьогодення:

Подписывайся на рассылку новостей Страны в Facebook. Узнавай первым самые важные и интересные новости!