В сухому залишку 2 червня

Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

Новина, яку я вчора пропустив. В Києві стався епічний замах в стилі "Хрещеного батька". Кілер поцілив у груди Адама Осмаєва (який, в свою чергу, звинувачується у замаху на Путіна), а жінка Осмаєва поцілила кілька разів у кіллера. Обидва потерпілих живі. Ждемо, поки почнуть говорити.

Третина українців вважає розпад СРСР - бідою, ще третина - навпаки. На мою думку, це як раз ті, хто жив за часів "вєлікого і могучєго" та молодь, що народилася після незалежності. Водночас 58% вважають, що В'ятрович займається х...ю. Це вони про декомунізацію. Повністю згідний.

Білорус Хацкевич став новим тренером "Динамо" (Київ) після Реброва. Добре це чи погано - подивимося після виступів команди в національному чемпіонаті та у Лізі чемпіонів. Александр Глущенко, Volodymyr Kosogon, Vladyslav Myronovych що скажете?

Банда очільника одного із райвідділків поліції в Київській області намагалася викрасти та доправити до РФ російського бізнесмена, який втік звідти. Пообіцяли лайдакам за це $17 млн. Але зась. Попалися "на гарячому".

Ще одна відставка. Із держслужби пішов очільник "Автомобільних шляхів України". Ну, з такими дорогами... От мені цікаво, в уряді за кілька місяців хтось залишиться без чарівних літер в.о. перед назвою посади? Подивимось. Чиновників по восени рахують.

Перша втрата на Ролан Гаросі. Українка Леся Цуренко не вийшла із третього кола. Програла Олені Остапенко (саме латвійська фамілія :)) із Латвії. Докладніше у окремому випуску від Sergey Surovtsev.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.