Можна лише уявити собі розпач тих лікарів, гірничих інженерів чи технологів коксохімічного виробництва, яких зараз призивають на військову службу тривалістю 18 місяців лише тому, що у вищих учбових закладах, де вони колись навчались, були військові кафедри. А відтак ці суто цивільні громадяни вважаються офіцерами запасу.

Напевно, вони тепер люто заздрять раніше засудженому шахраю Кості Грішіну (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), якому призов строкову на військову службу не загрожує попри те, що він ніколи не служив і не складав присягу. Бо абзац 7 статті 18 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» звільняє від призову на строкову військову службу в мирний час осіб, «які були засуджені за вчинення злочину до позбавлення волі, обмеження волі, у тому числі із звільненням від відбування покарання». Засуджених можна призначати хіба народними депутатам України, а зброю їм довіряти заборонено законом.

Громадяни! Беріть приклад з Семена Семенченка, отримайте хоча б одну судимість – і ви не тільки зможете балотуватись до Верховної Ради України, але ще й будете гарантовано звільненні від строкової військової служби.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться