28 травня виповнилась 20-та річниця ЧИННОЇ ДОНИНІ Угоди між Україною та Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту від 28 травня 1997 року. Зокрема, відповідно до статті 1 Угоди, основна база Чорноморського флоту Російської Федерації знаходиться в м. Севастополі:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/643_075

Принагідно зазначу, що ця Угода укладена відповідно до ЧИННОЇ ДОНИНІ Угоди між Україною та Російською Федерацією щодо Чорноморського флоту від 9 червня 1996 року:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/643_082

Дію Угоди між Україною та Російською Федерацією про параметри поділу Чорноморського флоту від 28 травня 1997 року подовжено ЧИННОЮ ДОНИНІ Угодою між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 21 квітня 2010 року, де сказано: «Україна і Російська Федерація, розвиваючи відносини на основі принципу стратегічного партнерства, зафіксованого в Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією від 31 травня 1997 року…»:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/643_359

Зрозуміло, що й сам Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією від 31 травня 1997 року також ЧИННИЙ ДОНИНІ:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/643_006

Тому якщо якийсь народний депутат від правлячої коаліції на кшталт Антона Геращенка, щодо витівок якого за моєю заявою прокуратура АР Крим зареєструвала кримінальне провадження за ознаками державної зради, буде десь говорити про якусь міфічну російську агресію, бийте йому, брехуну, писок. Бо якби Російська Федерація, не приведи господи, коли не будь порушила б свої зобов’язання по цих договорах, народні обранці їх би моментально денонсували. А якби був би бодай єдиний факт агресії з боку Росії чи навіть просто загроза такої агресії, нерушимий блок Блоку Петра Порошенка та «Народного Фронту» негайно б зажадав від свого Верховного Головнокомандувача запровадження воєнного стану.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.