Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

Гройсман обіцяє особисто перевіряти як будують дороги у регіонах. І це таки гарна ідея. Після візиту Ющенка до Вілково там залишилося 20 км відмінного шосе. А під Януковича у Стаханові взагалі майже автобан зробили. Давно говорив, нормальні дороги будуть, коли високопосадовці почнуть їздити країною.

Голова "Укравтодору" Новак обіцяє почати будувати перші платні дороги вже наступного року. Це буде Львів-Краківець та Київ-Біла Церква. Ще обіцяють київську кільцеву зробити платною місцями. Готуйте грошики.

А от у Чуднові - райцентрі Житмирської області - винайшли ноу-хау. Асвальт, який щойно поклали у містечку, можна ламати руками. Це буде розвивати у жителів містечка дрібну моторику :).

За прогнозами НБУ Приватбанк почнуть приватизувати за 3-4 роки. Я б на місті Коломойського викупив би. Борги ж вже погасять :),

За тиждень аудиторія "ВКонтакте" и "Одноклассников", яка користується VPN-доступом зросла на 2 млн користувачів. Українці тепер ходять до рунету як громадяни США, Германії та Нідерландів. А гомону було скільки. Спецоперація ім Турчінова перетворилася на фарс.

У Чернігові літак упав на житловий будинок. Правда, маленький легкомоторний літачок на маленький приватний будиночок. Як говорилося у відомому анекдоті: "Яка страна, такі і теракти".

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться