Петре Олексійовичу! Так хто тут із нас найнебезпечніший сепаратист і ворог України та її територіальної цілісності?

Кому невідомо, що "національні автономії" - це бомби уповільненої дії. А в нашому випадку, коли Крим окупований Росією, змінювати його статус і оголошувати Крим територіальною автономією кримських татар - це просто добровільна відмова від Криму і порушення територіальної цілісності України шляхом внесення змін до Конституції. Причому, чи можна це робити без проведення всенародного референдуму і без згоди усього народу України?

Спочатку ми повинні повернути Крим в лоно України в такому статусі, в якому він був загарбаний Росією. І не інакше!

Скажіть, чи розв'язало конфлікт на Близькому Сході надання території, де проживають палестинці. статусу Палестинської автономії? Навпаки - конфлікт ще більше загострився і став перманентиним протягом десятиліть, а Палестинська автономія так і не має реальної автономії, чи суверенітету.

Візьмімо інше держутворенння. Курдська автономія в Іраку, так званий «Південний Курдистан». Створення цього напівдержавного утворення не вирішила ані проблеми самих курдів, ані не посприяла розв'язання курдсько-турецьких протиріч.

Не дає про себе забувати й Північна Ірландія у Великобританії та інші етнічні регіони Західної та Південно-Західної Європи.

Не вірю, що черговий популістичний вибрик Петра Порошенка щодо зміни статусу Криму - це шлях до миру, а не до розпалення ще більших етнічних і етно-територіальних протиріч.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.