В сухому залишку 19 травня

Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

Органи, що мають боротися з корупцією, продовжують боротися між собою. Генпрокуратура повідомила, що затримала на хабарі $300 тис. співробітника НАБУ, НАБУ каже, шо це брехня. І це вже не перший випадок. Горяни, блін: "Залишиться тільки один".

Метро на Троєщину в Києві можуть побудувати китайці. Наразі муніципалітет заключив меморандум із китайським консорціумом. Китайці оцінять проект в грошах і, в принципі, можливість його реалізації. Йшов 26 рік побудови цієї гілки метро :).

В Україні з'явилася водяна (річкова та морська) поліція. Будуть боротися з бракон'єрами та допомагати екологам. А може просто будуть засмагати та купатися. Хто ж їх на річці проконтролює :).

РНБО обіцяє не карати українців, які продовжать користуватися "ВКонтакте" и "Одноклассники". А от корисні ̶і̶д̶і̶о̶т̶и̶ активісти уже погрожують аудиторії цих соцмереж (переважно школярам та студентам) потраплянням у "чорний лист" сайту "Миротворець". Антоніна Геращенко нарешті найшла собі гідного супротивника, якого можна не боятися - підлітків.

В Китаї незабаром відкриється перше у світі колесо огляду без спиць. Висота споруди - 145 метрів (у Лондоні - 135 метрів). Щоб люди не дивилися навколо, там буде безкоштовний WiFi і телевізори :).

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.