Чи усміхнеться українським мандрівникам доля в Європі?

Після новини про отримання безвіза з ЄС за біометричними паспортами вишикувалися космічні черги. Подати заявку на отримання паспорта через інтернет майже нереально - вільних місць немає.

Надходять новини навіть з окупованого Донбасу, що величезна кількість тамтешніх людей прагне одержати біометричний паспорт. Для, чого він українцям? Чимало підхоплені стрімом - усі беруть, і я візьму, мовляв, не завадить. А багато українців плекають надії, що вирушивши у подорож в країни ЄС - їм десь там усміхнеться доля й вони зуміють "зачепитись" за яку-неяку роботу. Нехай начорно, нехай нелегально і з великим ризиком бути депортованим, нехай на малоплачувану роботу..., а все ж краще ніж виживати, існувати "на мілі" в Україні.

Цинічна, але правда - чимало молодих українок мріють зустріти закордоном "заморського принца". Інші сподіваються пройти протореною стежиною своїх земляків - українських заробітчан, яких чимало вже осіло в Іспанії, Португалії, Греції...

Головний путівник для українців у дорозі - це відоме українське "якось воно буде".

Знайомі поляки реально бачать картину - туристів-мігрантів буде тисячі. Так і буде. Адже ж як говориться: "від добра добра не шукають".

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться