В сухому залишку 12 травня

Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо "Калинова калина".

Пан Петро Порошенко зненацька вирішив провести прес-конференцію з нагоди введення безвізу. Буде хвалитися. Більше нічим. От тільки чого це робити в неділю 14 травня? Щоб поменше побачило? Боюся, що питання з приводу вбивства Шеремета, плівок Оніщенка, розслідування вбиств на Майдані задасти не дадуть :(. А ще нас чекає новий серіал замість безвізу - "Зустріч Порошенко с Трампом". Клімкін пообіцяв от-от :).

Сам Трамп з якогось переляку виложив в свій Twitter фоточки із Клімкіним та базікающим конем і підписав все це у стилі Кота Леопольда: "Давайтє жіть дружно". А ще він хоче заборонити брифінги для преси і спілкуватися із журналістами лише у письмовій формі. Лякає мене цей дядько останнім часом.

Міліонерів за минулий рік в Україні поменшало на чверть до 3 504. Це офіційних звичайно. А от їхні статки загалом зросли на 13% чи 3,2 млрд гривень. Більшість мільйонерів - це кияни. Когось сильно подеребанили.

Із-за зимної погоди на заході і півночі країни можуть загинути 90% ягід і 50% фруктів. А на Сіверщині ще й картопля померзла. Готуйте гроші, буде дорожати.

МАУ вирішила залізти у нішу лоукостів. Придбати квитки треба буде за півроку, багаж не можна брати, тільки ручну поклажу. Здати чи обміняти квитки компанія теж не дозволить. Я б ще відвідування клозетів зробив би платним :). Загалом Ryanair тепер треба готуватися до війни.

Депутат Вадим Рабінович вважає, що депутатам треба перестати платити зарплатню, бо вони на лобізмі і так шалені гроші мають. Перший раз згоден із Рабіновичем :).

А у паралельному Всесвіті, Індія та Китай за 20 років хотять повністю перейти на електромобілі. Такі справи.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться