Порошенко vs Аваков, чи навпаки?

При будь-якому розкладі для українського суспільства, українського народу це - ЦУЦВАНГ!

На тлі подій 9-го травня конфігурація двох найпотужніших політичних сил і мафіозних кланів в Україні проявилася з більшою чіткістю і обрисами. Арсен Аваков знову зухвало продемонстрував нахабну, грубу і жорстоку силу щодо подавлення масових протестів. І незалежно від їх політичного забарвлення - чи це українські націонал-патріоти, чи якісь інші сили. Аваков пограв м'язами і подав сигнал Петру Порошенку, що наразі він не буде чіпати його союзників з "Опзиційного блоку". Не буде чіпати поки що!

А зовсім недавно із стін НАБУ і САП просочилася інформація про розслідування деяких корупційних справ у яких фігурує Арсен Аваков. Надійшов новий витік інформації і від генпрокурора Юрія Луценка, мовляв, у Княжичах група грабіжників у погонах Нацполіції перестрілялась з співробітників держслужби охорони (ДСО). Справа кваліфікується як "вбивство" за статтею 115 ККУ і висновки розслідування МВС не відповідають дійсності. Проводилась зачистка міліцейських бандугруповань в момент, коли вони грабували елітні помешкання. Слід сказати, що Юрій Луценко вже не вперше прозоро натякає Арсену Авакову на зловживання службовими обов'язками й повноваженнями. Натякав і на приховування Арсеном Аваковим правопорушень і навіть злочинів в системі МВС.

Однак Арсен Аваков свято вірить, що створений ним силовий монстр "порве" будь-кого, хто посміє посягнути на його поліцейську імперію. Навіть нехай це будуть Порошенко, ГПУ, СБУ і ЗСУ разом узяті. У руках Авакова зосереджена колосальна сила.

Разом з тим усі розуміють, що більше не можна терпіти зухвеле безчинство й свавілля Нацполіції та Нацгвардії. А з іншого боку ми повинні усвідомлювати і те, що усунення Арсена Авакова з посади глави МВС ще більше розгнуздає Порошенка і його зграю й обернеться це тим, що уся репресивна машина Авакова перейде в руки Порошенка, яка вона продовжуватиме діяти проти народу України. Іншими словами це - цуцванг. Як не крути - всеодно погано. Такий стан речей не задовольняє вимоги народу, вимоги демократичної держави і хоронить усі наші устремління в європейське майбутнє. Ми повинні шукати третій варіант. Третій варіант це - зміна ЦВК, зміна виборчого законодавства, дострокові парламентські і президентські вибори, ухвалення закону про імпічмент президента та інших посадових осіб.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться