Щодо 8 і 9 травня! В усіх наших великих і малих селах пам'ятники щодо Другоі Світової війни( Великої Вітчизняної ) приведені до ладу. Посапано, підфарбовано, квіти розцвітають біля могил і пам'ятників. Люди спішать посіяти сьогодні, завтра , щоб саме на 9 травня вийти і вшанувати пам'ять полеглих Героів...
Політикани, уважно читайте напис українською мовою на звичайному сільському пам'ятникові. Тут правда людська! Кожен, хто загинув у тій війні , поклав життя за свободу і незалежность нашої Батьківщини - України. Так було , і так є, і так буде! І ніхто не позбавить наш народ його історії та його історичної складної, неоднозначної пам'яті. Треба мати велику повагу до попередніх поколінь, намагатися зрозуміти їх та час, у якому вони жили...Винести історичні уроки з метою об'єднання нашого народу. Вони воювали не за сталіна і не за радянську владу... Це треба розуміти владі! Це треба розуміти тим неонаціоналістам , крайнім правим , які в масках підло, не відкриваючи обличчя, намагатимуться перетворити День 9 травня в чергове знущання над старшим поколінням - ветеранах , дітях війни -над їх пам'яттю. При цьому самі , не знаючи ні світової історії, ні історії України, та не розбираючись у сьогоденні.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.