Вчера на 82 году жизни скончался украинский поэт Борис Ильич Олийнык. Автор "Пісні про матір" мог бы прожить и дольше, но в последнее время его активно травили за убеждения. Вот только один таких погромно-доносительских материалов:

"Відомий український поет 80-річний Борис Олійник дав скандальне інтерв'ю колись популярній російській "Литературной газете", яка не приховує свого українофобства.

Ось лише деякі пасажі комуніста Олійника: "Яке сьогоднішнє життя на Україні - не мені вам розповідати. За роки незалежності величезний економічний потенціал країни втрачений, багатства розкрадені купкою людей. Україна ще тримається на плаву завдяки побудованим в роки перших п'ятирічок Дніпрогесу, металургійним комбінатам і шахтам, які нещадно експлуатують нові господарі, не вкладаючи в реконструкцію ні копійки, не забуваючи при цьому цинічно лаяти радянське минуле і комуністів ... Все своє життя я був комуністом і ним залишаюся. Пройшов шлях від піонера до члена ЦК КПРС. Не розлучався з партією навіть у найважчі роки, не виходив з неї і не спалював партквиток. Бо вважаю комунізм найпередовіший, людинолюбної ідеологією".

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.