Професія громадського активіста унікальна тим, що для її опанування не потрібні ані знання, ані освіта, ані здоровий глузд, а лише любов до грошей. Черговий доказ цьому я надибав на сайті псевдо-громадської організації «Центр протидії корупції» (яка, звісно ж, до громадської діяльності немає жодного відношення, а становить собою, по суті, конвертаційний центр, що має 20 рахунків в установах банків). На гроші американських платників податків «борці з корупцією» ведуть «Реєстр національних публічних діячів України», який заповнюють фантастичною інформацією. Наприклад, про народного депутата Ігоря Луценка сказано, що його усиновив колишній голова Нацбанку України Володимир Стельмах:

https://pep.org.ua/uk/person/4995

Я уявляю, наскільки шокований цим відкриттям був батько Ігоря – Луценко Віктор Іванович, а також матір народного депутата Ольга Михайлівна, які взагалі не зазначені в цьому «Реєстрі», як люди, що якось пов’язані з Ігорем. Натомість членами сім’ї вказані лише його донька (треба думати, що Ігор народив її сам, без допомоги дружини) і, як не дивно, Володимир Стельмах.

Так ось, я запевняю керівника «Центру протидії корупції» Віталія Шабуніна, що Ігор Луценко виведений не в інкубаторі: я пречудово знаю і батька, і матір народного депутата й навіть можу познайомити Шабуніна з ними. Тому я раджу Шабуніну отримати бодай якісь початкові юридичні знання, щоби, нарешті, зрозуміти: якщо ім’я Стельмаха є Володимир, а по батькові Луценка є Вікторович, то Стельмах ну ніяк не може бути усиновлювачем Ігоря.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.