В сухому залишку 28 квітня

Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

Шановний пан президент продовжує загравати з армією і хоче, щоб Рада збільшила фінансування ЗС, що дозводить побудувати гуртожитки для контрактників, отелі для панів офіцерів та закупити нові обладунки та зброю.

Голова ПАРЄ Педро Аграмунт так і не пішов добровільно у відставку. Так як процедури його звільнення наразі немає, то бюро ПАРЄ висловила йому недовіру і заборонила йому вчиняти будь-які дії від імені організації. Що там на нього мають росіяни, що пан так брикається. Чи скільки грошей йому заплатили?

В Україні 1,7 млн громадян чи 4% від загальної кількості потребують пчихіатрічної допомоги за даними МОЗ . Так мало? Я думав процентів 50 точно потребують.

Влада вирішила, що досить "корєшу" Яценюка Пишному в Ощадбанку бавитися $1,5 млрд "грошей Януковича" і забрали їх до бюджету. Але наразі як в анекдоті. Забрали гроші не Януковича, а Кашкіна. І живих грошей там майже нема, лише облігації внутрішнього займу. Але "зірочку на погонах" Луценко собі намалював. Ще й поообіцяв до Дня Незалежності забрати ще гроші у Кліменка і Курченка. От ця совєцька тяга робити щось до великих свят... Оце б краще декомунізували.

В МЕРТ знову посягнули на святе і хочуть підняти мінімальні ціни на алкоголь ще на 11%. Я вже збився, яке це за останній рік підвищення. З вогнем граються. Після зростання акцизів ціна пляшки оковитої і так зросла до 80 гривень.

Стосунки між КНДР і США стають дедалі гіршими. Північні корейці уже погрожують залишити від США ядерний попіл, а Трамп сказав, що готовий до серйозної заруби з корейцями-коммі. Добазікаються так до ядерної війни, лайдаки.

А ще сьогодні офіційно відмінена абонплата за газ і змінено правила проїзду кругових перехресть. Круг тепер завжди головна.

А в університеті Берклі з'явиться спецкурс із дотракійської та валірійскої. Це зі світу Пісні Криги та Вогню (Гра престолів по вашому). Такі справи.

А новин на сьогодні катма.

Гарних вам вихідних.

PS Шановна редакція йде у відпустку до 3 травня. Буде насолоджуватися краєвидами річки Уж. Як писав Микола Гоголь: "Чудєн Уж прі тіхой погодє". Чи то він за Дніпро писав?...

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.