Львівське сміття - це не хіханьки-хаханьки, це біда. Яка смердить, яка збирає довкола себе голубів. які розносять заразу по людських балконах. Вітер розносить сміття із завалених контейнерів. Львів"янам уже часто байдуже, хто винен і що не робив 10 років Садовимй. Їм важливо, що було куди вивезти сміття зараз.
Але не лише мешканці інших областей, але і навіть Львівської області протестують, щоб сміття зі Львова відвозили на їхні полігони. Мешкнаці області просто не знають, що полігон твердих-побутових відходів закон заороняє облаштовувати в межах міста (і сумнозвісні Грибовичі були за Львовом на території Жовківського району). Тобто якби хто не хотів - полігон (звалище) у Львові не зробити. Його треба робити в області (сміттєсортувальну лінію можна робити в межах Львова, але невідсортовані рештки. а це до 80%, все-одно доведеться десь закопувати.

21 квітня у Львові був підписаний меморандум, де стоять підписи міських голів містечок Львівщини, що вони готові протягом двох років приймати у себе сміття (на своїх полігонах). Проте цього ж дня один голова (міста Бродів) заявив, що насправді він підпису не ставив. І взашалі такі рішення приймаються на сесіях міськрад.
Поки невідомо, коли почне діяти цей меморандумм, але станом на 22 квітня район Топольна у Львові виглядав ось так, як на фото (фото моє).

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться