Читаю чергове повідомлення: «Детективами НАБУ затримано екс-очільника наглядової ради Одеського припортового заводу, першого заступника голови НАК "Нафтогаз України" Сергія Перелому». Тобто, людину, якій судом було обрано запобіжний захід у вигляді застави, Ситник і Холодницький відправляють за ґрати. І це при тому, що з червня 2001 року позасудові затримання в Україні заборонені, а за подібні витівки ч.1 ст. 371 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або обмеження волі на строк до трьох років.

Оскільки в Україні відсутній генеральний прокурор, який зобов’язаний забезпечувати дотримання законності в діяльності правоохоронних органів, а того клоуна, що пиячить в кабінеті на вулиці Різницькій, назвати генеральним прокурором язик не повертається, бачу лише один вихід навести порядок в державі – вислати з України посла Сполучених Штатів.

Думаю, після цього беззаконня миттєво припиниться, а Ситник з Холодницьким почнуть вчити Кримінальний процесуальний кодекс. Причому - в статусі підозрюваних.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.