Наївно вважав, що ці проекти фінансуються коштом платників податків та клієнтів структур НАКу. А виявляється, що такі реформи фінансуються Держдепом. І виключно йому країна повинна завдячувати за "мету 20/20".

=============
Нафтогаз України - Naftogaz поделился(-ась) публикацией Укргазвидобування.
3 ч ·

Oleg Prokhorenko: Мав за честь ознайомити посла США Марі Йованович з одним з об'єктів Укргазвидобування. Відвідали разом одну з наших бурових в Полтавській області. Для пані посла було важливо побачити на власні очі хід і результати реформ та трансформації Укргазвидобування і Нафтогазу. Державний департамент США вже протягом двох років фінансує проекти, які допомагають УГВ змінюватися та збільшувати видобуток газу.

Ми працюємо на результат - мета 20/20. Для цього ми видавлюємо максимум з допомоги, яку отримуємо, в тому числі технічна допомога від Державного Департаменту. Наш видобуток в березні 2017, рік до року, зріс майже на 3%. На родовищі, яке ми відвідали, ми подвоїли (!) добовий видобуток за 5 місяців - з 660 тис м3/доба до 1,24 млн м3/доба.

На буровій, яку ми відвідали, завдяки покращенню операційної ефективності бригаді вдалося досягти комерційної швидкості буріння більше 700 метрів на місяць (що перевищує нашу середню швидкість 315 метрів/місяць).

Погода у полях Полтавської області видалася просто "чудова" - снігопад, вітруган, холод, справжня хуртовина. Це не завадило пані Йованович зарядитися енергією наших буровиків, які вижимають максимум з поки що застарілого обладнання для забезпечення енергетичної безпеки України та рухають УГВ до наших цілей.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться