Щойно зіштовхнулася з позицією чи її відсутністю у Антона Геращенко на 112 каналі. При всій повазі.
Я в шоці.Виявляється, влада , що звернулася до Міжнародного Суду ООН , не покладає на цей Суд жодних надій. Геращенко почав закидати мені , щоб я пояснила чи навела хоча б один випадок, коли рішення цього Суду виконувалися.
Все ж я сподівалася , що у людей при владі, є бодай елементарна логіка. Якщо не юридична, то хоча б звичайна. За наслідками нашої перепалки. Дозволю собі нагадати декілька аксіом. Аксіоми, до речі, ні у логіці , ні в політиці, ні навіть в математиці не вимагають доведення, а лише сприйняття.
Перше, кожен нормальний суб'єкт звернення до суду, звертається до нього , витрачаючи серйозні ресурси, повинен вважати цей суд ефективним і реальним засобом захисту порушеного права, а відтак очікувати перемоги, доводячи свою позицію. І це не залежить від того міжнародний це суд чи національний, держава чи людина є суб'єктом звернення. Якщо не вважаєте ефективним Міжнародний Суд ООН , то не було потреби до нього звертатися. Принаймні, це питання треба було вирішити до звернення, а не після того, як вже звернулися.
Друге, ніколи не буде захищена належним чином в Міжнародному Суді ООН чи в будь- якому суді іншої юрисдикції не чітка позиція, а тим більше її відсутність. В середині країни - АТО, назовні- тероризм,
з точки зору міжнародного права- воєнна агресія. Що за таких умов ви можете захищати і захищаєте в міжнародних інстанціях?
Третє, ті, хто при владі відповідають за стан справ в усіх сферах. І більше ніхто. Тому усі пояснення за тими , хто при владі; претензіі теж до тих, хто при владі. Ваш обов'язок поясняти людям чи виконуються рішення Міжнародного Суду ООН. А заодне і те, з якою метою Ви туди зверталися, якщо впевнені , що рішення цього Суду навіть за умов їх наявності , ніколи не виконуються.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться