Вітаємо перших "тушок" у БПП. У четвер зранку заходжу на фракцію - сидять депутати Суслова, Кривенко та Кишкар, обрані за списком "Самопомочі". Двоє останніх - з "квоти Гопко", яка вчора переконувала, що жодного тушкування не допустить.

При цьому рішення про їх включення у фракцію, як того вимагає положення про фракцію БПП, ще не ухвалено. При цьому проігноровано рішення Конституційного суду, яке приписує входити лише до фракції, за списком якої обраний.

За хвилину до закінчення фракції Луценко ставить на голосування рішення про включення Суслової, Кишкаря та Кривенка до фракції. Оголошує, що прийнято одноголосно, але хто проти такого рішення, Луценко на голосування не поставив. При цьому Кривенко сказав, що "не проситься до складу БПП", а Кишкар додав, що "вступ до складу БПП означає для нього кінець політичної кар'єри".

Найцинічніше в цьому - поведінка Суслової, карткою якої кнопкодавили ще місяць тому з сектора БПП, коли включали в порядок денний закон про партійну диктатуру №3700. Тоді Суслової не було в сесійній залі, а її картка проголосувала з терміналу депутата Ткачука (нардеп з групи Гройсмана, його брат очолює Укрпошту та блокує конкурс про призначення нового керівника). Тобто вже місяць тому вона була завербована у БПП, але проявилася тільки сьогодні.

Не здивуюся, якщо одного ранку зайду на засідання фракції БПП, там уже будуть сидіти Довгий з Хомутинніком та Кадировим, а нам оголосять, що фракцію поповнюють потужні кадри, рішення про що прийнято одноголосно.

 

Новий день - нове днище!Вітаємо перших "тушок" у БПП. У четвер зранку заходжу на фракцію - сидять депутати Суслова, Кр...

Опубліковано Сергієм Лещенком 31 березень 2016 р.

 

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.