І знову про деякі проблеми сучасної України. У той час як політична еліта лише шукає приводи, аби звалити результати власної неспроможності на когось ще (попередників, опозиціонерів та інших "козлів, що заважають жити"), а суспільство це обговорює, задача ефективної влади полягає в іншому. Необхідно не шукати винуватих, а шукати шляхи подолання проблем. Не шукати тих, хто не дає працювати, а пропонувати щось самим. Не нити про те, що "хтось зменшує доходи", а наповнювати казну, виходячи з наявних ресурсів. Про один з них я вже згадував сьогодні - легалізація грального бізнесу, впровадження для нього дорогих ліцензій та направлення всіх цих потоків до загальноуспільної скарбниці.
Правда, тут треба розбити схему сім'ї Януковича, що встигла наплодити добряче своїх "лотерей"...
І це - лише один із можливих напрямків роботи. В країні купа неосвоєних напрямків роботи, нереалізованих ресурсів, потенціалу, що поки що "не працює". А суспільство, тим часом, продовжує обговорювати лише ті самі взаємні звинувачення тих самих людей, які, власне, і довели лише власну спроможність до неспроможності...
Але шанси виправити ситуацію, вивести з тіні гроші та наповнити бюджет все ще є, чи не так, пане Олександр Данилюк / Oleksandr Danyliuk?

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.