Про цінності і права людини
Завдяки посту Наталки Гуменюк всі дізнались те, що знали одиниці. А саме, що за борцями "за рівні права" та ЛГБТ стоять звичайні неошовіністи, які ненавидять дітей, сім'ю, традиції тощо. Тепер ви знаєте, що це не про "взаємоповагу", а про те, що ми мусимо поважати їх, і про їхнє право нас ненавидіти. Це не про повагу до ціностей кожного, а про їхнє право зневажати наші релігійні почуття і думати чи діти є людьми. Це не про рівні права, а про наші обовязки роботи все, що вони хочуть, і про їхнє право змушувати нас не ділитись своїм щастям, щоб не засмічувати їм стрічку. Це не про європейські цінності, де повага означає повагу до всього, а про шовінізм, де одні є розумніші і кращі, за людей з дітьми.
Зараз нам всім спробують розповісти про те, що це думка окремої особи, але чи могла така "особа" стати шеф-редактором медіа, без підтримки інших? ну і ви справді думаєте, що людина може свою ненависть до дітей відділити від своєї професійної роботи?

 

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.