Думаю, ідея створити в Україні Антикорупційний Суд вже застаріла. Такий суд лише перешкоджатиме діяльності Національного антикорупційноо бюро України та потягне додаткові бюджетні видатки. Переконаний, що суд по справах, які розслідує НАБУ, треба ліквідувати взагалі.

Уявляєте, як би полегшилась робота борців з корупцією в разі, якби детективам і прокурорам не доводилось марнувати час у судах? А, головне, навіщо потрібні ті суди, якщо директора НАБУ Ситника обрали такі авторитетні фахівці як провідний експерт в усіх галузях людської діяльності Бутусов і міністр культури Ніщук?

Ситник, що, хіба закони не знає? А якщо навіть якогось закону й не знає, то завжди може прочитати. Тож навіщо йому ті суди? – Одна морока. Хай сам вирішує, кого в СІЗО відправити, кого – під домашній арешт.

Коротше кажучи, я хочу випередити Шабуніна й підготувати законопроект про ліквідацію судів по справах, що належать до підслідності НАБУ. Тільки ще не вирішив, де краще взяти на це ґрант – в посольстві США чи у Фонді «Відродження».

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.