Перший раз Арсена Авакова – на той час голову Харківської обласної державної адміністрації – я побачив на харківському аеродромі «Коротич» під час змагань з парашутного спорту, куди він приїхав разом зі своїм заступником і давнім комерційним партнером Олегом Шаповаловим збирати гроші з спорстменів. Ні, Арсен Борисович грошей не збирав – боже збав! Аваков виголошував промови. А матеріальним аспектом займався Шаповалов, який разом з таким собі Іллею Шевляком – правою рукою сумновідомого Каськіва – організував систему грошових поборів з парашутистів та розкрадання коштів державного бюджету, призначених для розвитку цього виду спорту.

Про це, а також про інші спортивні цікавинки я розповів у інтерв’ю, яке в мене взяв юний журналіст Станіслав Кондратьєв, що робить перші кроки в цій професії. У скороченому вигляді це інтерв’ю вийшло в Інтернет-виданні «Ракурс», а на своєму персональному блозі я розмістив його повний текст:

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.