"Український тиждень" публикует крик души патриота, которому отказали в бесплатном проезде на основании удостоверения участника АТО.

"На мене накинулися всі присутні пасажири. А їх було 5 (!), маршрутка їхала порожня - гарний привід відмовити пільговику. Всі - жінки-пенсіонерки. Далі я почув стандартний набір. "Ми вас не посилали", "захищав олігархів", "вбивав мирних", "чого добився", "громадянська війна", "треба миритися з Путіним". А головне - "України більше немає" (а це вже не просто гнівна фраза, а активно розтиражовний ольгінськими ботами і російськими ЗМІ меседж). Я запитав, чи вважає вона себе громадянкою України. Відповідь - ні, принаймні вона так себе почуває (бо України ж нема). Тоді я запитав, чи отримає вона українську пенсію. В театральних вишах треба викладати такий погляд і мовчання. Просто феєрверк!

Виходив я на стадії "прокляну" і "вбивця". Шкода, напевно, найцікавіше було попереду. Хто там писав про референдум та мешканців Авдіївки? Це Київ!".

Патриот сразу написал донос на сепарюгу-водителя. Чтобы работники киевского пассажирского транспорта, которым как раз задерживают зарплату, еще больше полюбили сторонников продолжения войны.

А вообще, да - это Киев, детка.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться