Вдумайтесь за наши с вами деньги - как граждан республики - представители этого учреждения готовят инициативы, сокрашаюшие наши права и свободы

"Всю діяльність Інститут проводить за рахунок державного бюджету - коштів, що могли б піти в більш доцільне русло, аніж на легітимацію правлячого класу.

Інститут національної пам'яті займається відверто антинародною діяльністю, а саме - пропонує зменшити кількість вихідних днів для працюючих українців (законопроект "Про державні свята в Україні"). Нагадаємо, що праця в Україні є найнедооціненішою в Європі, а високий рівень соціальної нерівності помітно неозброєним оком, а, одже, українці несправедливо працюють більше і отримують менше ніж мали б.

Законопроект "Про державні свята в Україні", розроблений Інститутом Нацпам'яті, позбавляє статусу державного свята День солідарності трудящих (відмічається на державному рівні в таких країнах як Франція, Іспанія, Італія, Бельгія тощо) та Міжнародний день боротьби за права жінок. Нагадаємо, що жінки становлять половину населення України, а трудящі - її беззаперечну більшість. Інститут національної пам'яті, таким чином, здійснює діяльність, спрямовану проти більшої частини населення країни.

Підписанти даної петиції у зв'язку з вищеописаними фактами, а також через загальне нецільове використання фінансових ресурсів Інститутом національної пам'яті, вимагають закриття цієї установи, а виділенні гроші на утримання Інституту перерозподілити на потреби соціальної сфери.

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться