RAB-тарифи для обленерго, на мою думку, входять у ТОП-5 найважливіших питань енергетики. З того можна зробити банальний дерибан, а можна дійсно змінити філософію роботи природних монополістів з фокусом на споживача.

У короткому інтерв'ю Hubs: чому версія, яку пропонує НКРЕКП - це ще один лобістський прийомчик, як легко заробити дурних грошей на споживачах. І конструктивна пропозиція на завершення.

RAB-тариф, перш за все, має стимулювати залучення зовнішніх інвестицій, для яких він служитиме справедливим механізмом повернення. А не задля банального заробітку за рахунок росту тарифів.

У НКРЕКП та зацікавлених сторін зараз є козир - більшість людей не розуміють нюансів РАБ-тарифу. Виб'ємо цей козир - буде набагато важче приймати несправедливі та упереджені рішення.

Якщо всі компаніі перейдуть на ту модель, яку відстоював голова НКРЕКП Д.Вовк, то це потребує біля 50 млрд грн у рік ДОДАТКОВИХ грошей.
Тому почитайте.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.