Поки всі обговорюють нереалізований замах на Антона Геращенка, політтехнологам вдалося забрати з новин тему іншого, реалізованого замаху - який вчинив Пашинський на одного з громадян України. Минулого тижня, остаточно повіривши у власну безкарність, Пашинський пішов у наступ та ініціював виключення Савченко зі свого комітету.

Гарна ідея. Але пропоную реалізувати її в пакеті - самого Пашинського на час слідства по стілянині треба усунути з посади голови Комітету з питань національної безпеки та оборони. Тоді буде по-чесному, бо як глава комітету Пашинський має вплив на керівників відомств, що розслідують його справу. Це називається словосполученням "конфлікт інтересів", що лежить в основі будь-якої політичної корупції.

В українському парламенті питання конфлікту інтересів ніяк не врегульовано. В Європі така політична корупція лікується Етичним кодексом, який незабаром має бути представлений для ухвалення і у Верховній Раді.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.