Есть уже реакция восторженных пользователей нашей любимой мордокниги на статью о китайском кредите. Даю в оригинале:

Розповім реальну історію роботи реформаторів щодо їх бажання направити китайський кредит на фінансування програми заміни котлів для населення.
Після недовгих дискусій реформатори-імітатори вирішили запросити виробників котлів для запровадження пілотного проекту по заміні неефективних котлів ( т.зв. газових печей) населення на нові модернові.
Пілотний проект представлявся імітаторами для виробників котлів на рівні Ньювасюків.
В залежності від близькості до тіла головного імітатора Нафтогазу кожен почав протягувати "свого" виробника.
І ось для того аби вразити головного імітатора та отримати пілотний проект один із його наближених переконав "свого" виробника із світовим брендом встановити безоплатно для якоїсь бабульки замість газової печі ефективну систему газового опалення та на цифрах показати яку фантастичну економію природного газу принесе впровадження новітніх технологій для бабулі.
Бабульку знайшли не далеко від Києва (щоб високоочільники самі могли швидко приїхати і переконатися в ефективності програми) - у Фастові.
І ось бренд-виробник ознайомившись із сезонними обсягами споживання газу бабулькою та взявши їх для порівняння - повністю, за власний кошт, та на заздрість всім сусідам встановив бубулі сучасну систему опалення та модерновий котел.
І ось наступив такий жаданний момент зняття показів лічильника бабульки, які б мали засвідчити тріумф котла бренд-виробника над совковою газовою пІччю-ровеснецею самої бабки.
Коли ж зафіксували нові показники лічильника - виробника пройняв дикий жах, адже показники засвідчили перевагу дремучої газової печі над його новітнім котлом.
Після такого експерименту бренд-виробник по-тихому відчалив від імітаторів боячись обнародування відповідних даних.
Я привів цю історію для того, аби ще раз продемонстрати рівень "профісіоналізму" імітаторів, які втягнули в свої ігри людей з репутацією, не пояснивши їм, що вони будуть мати справу із пенсіонеркою-субсидоотримувачем, яка випалювала норми наданих місцевою комісією субсидії у будь-який спосіб, купаючи сусідських дітей, свиней, коней собак та котів.

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.