Інавгурація Дональда: інструкція до підготовки

Надсекретної таємниці в підготовці інавгурації нового Президента США – «пересічного» мільярдера Дональда Трампа не існує, адже з організаційної точки зору є над запротокольованим івентом в американському політичному житті.
Зазвичай організація відбувається завчасно, із обов’язковим акцентом на гарантуванні громадського порядку та забезпечення первинних потреб відвідувачів даного заходу (фуд-зона, біотуалети).
Саме місце проведення, як це можна вже бачити станом на 19 січня біля Капітолію має свої чіткі розмежування для безпосередніх гостей, відвідувачів на інавгурацію, але й інша відмежована зона. Остання організаторами закріплена за умовно кажучи протесно налаштованими американцями. Серед них найчисельнішою із власним мітингом виступить громадська ініціатива «чорні життя мають значення» та ряд інших громадських організацій, які виступають за захист права афроамериканців та жінок, до яких якщо взяти за основу передвиборчу риторику Трампа були об’єктами його критики як кандидата в Президенти.
Технічно процес інавгурації розтягнеться на три дні і розпочнеться починаючи від сьогодні, від 19, а не 20 січня. Вже достеменно відомо, що знакові топ-зірки американського шоу-бізу відмовились, як від участі в самій концертній частині інавгурації, та безпосередньої участі у заході. Втім певна річ це не є катастрофою для організаторів чи навіть самого Трампа. Кожен має право на свою громадську позицію і її треба в будь якому випадку шанувати. Це альфа і омега. Окремо варто зазначити, що по квоті республіканської партії США очікується залучити від 800та прихильників нового Президента США, а на загал за попередньою інформацією організаторів до Вашинготона на інавгураційні дні прибудуть до 2 млн.осіб. Тільки уявити близько 15 тисяч поліцейських працівників спецслужб будуть здійснювати громадського порядку.
За ступенем складності, треба визнати інавгурація Дональда Трампа є врази непростою, адже є «фактор Обами» (місцевого улюбленця), протестний фактор, який набирає з кожним днем своїх динамічних обертів.
Кожен з бажаючих відвідувачів інавгурації має можливість вільно відвідувати різні сектора, але це не стосується протокольної частини, яка стосується офіційної частини присяги президента США в самому Капітолії. В продажу можна було придбати квитки на офіційні бали, на частині яких, а точніше трьох, Дональд Трампа із дружино. Меланією їх відвідують. Втім маю інформацією, що протоколом інавгурації Д. Трамп не забариться на кожному з них, крім того на якому буде відбуватиметься «святкова вечеря». Особливість цього заходу, щ на нього запрошенні бути учасники компанії передвиборчого фандрайзенгу кампанії Трампа. В США така практика є нормою політичного життя і нічого крамольного в цьому не має. Всі дані про фінансування політичних партій є у відкритому доступу для широкого загалу.
Якщо у вас є кошти на придбання квитка, бездоганна репутація і до вас у американської спецслужби не виникає запитань вам відкритий шлях до участі в ряді заходів інавгурації Президнат США. А всі розтиражовані фейки в Україні про те, що існують «офіційні» запрошення особам, які не мають офіційного політичного статусу є перебільшеними.

 

Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.