Вважаю, що Україна повинна активніше брати приклад з сусідньої Польщі і просувати свої інтереси в світі.
Нещодавно міністр закордонних справ РП Вітольд Ващиковський під час прес-конференції згадав про свою майбутню зустріч з колегою - головою зовнішньополітичного відомства неіснуючої держави Сан-Ескобар (взагалі найбільш відомим Ескобаром у історії був колумбійський наркобарон Пабло Ескобар, але він навряд чи може бути удостоєний префіксу "Сан").
Досвід польського колеги міг би використати Павло Анатолійович Клімкін. Уявляєте? Збирає прес-конференцію і заявляє: "Минулорічні невдачі на європейському напрямку не повинні нас засмучувати. Натомість ми підписали ряд вигідних контрактів з Ахмедістаном, домовилися про державний візит нашого президента до Демократичної Республіки Октавія і очікуємо на пожвавлення економічної співпраці з Князівством Аксенберг".
Уявляєте, яка гордість одразу ж наповнить наші серця? А якщо ми ще дізнаємося про те, що президент Ієзекіїлових Островів нагородив нашого президента найвищою державною нагородою - песимізм щодо наших перспектив як держави пропаде і ми будемо готові йти до нових перемог і здобутків!
А ще ж можна запевнити громадян, що "хоча у плані безвізового режиму з Європейським Союзом є певні складнощі, значно розширилася кількість країн, у які громадяни України можуть вже з 1 січня 2017 року їздити без свідоцтв про народження, пенсійних посвідчень та дипломів про вищу освіту".
Недопрацьовує МЗС, недопрацьовує...

Читайте Страну в Google News - нажмите Подписаться