Подивився останній випуск програми "Секретний фронт" на ICTV (дякую Богдану Бернадському за рекомендацію, раніше ніколи не дивився цю програму - потрапив аж на 49-й випуск). Дізнався багато цікавого))) Наприклад, про те, що у Сталіна було вроджене "сатанинське копитце". Мати Сталіна, виявляється, заробляла на життя продажем власного тіла (тобто, була повією). Сам Сталін згвалтував і вбив понад 500 жінок (наймолодшій не було і 16 років) - і це нібито широко відомий історичний факт. А у 1932 році, приборкуючи повстання у Могильові, Сталін особисто взяв у руки сокиру і відрубав руку одному з повстанців. Я по своїй темній неосвіченості гадав, що Сталін був у Білорусі лише двічі у житті - у 1919 і у 1945 році (другий раз - проїздом, їдучи на конференцію у Потсдам і повертаючись у Москву). А воно все складніше! Ну і багато інших цікавих деталей із життя диктаторів... Не можу зрозуміти одного: як такими відвертими нісенітницями можна годувати народ? Як можна робити подібну низькопробну халтуру? Чи "піпл схаває"? Згадую розмову з одним із редакторів інтернет-видань: "Ця стаття - абсолютна дурниця, вигадана і висмоктана з пальця", - казав я. - "Дурниця - не дурниця, але має 100 тисяч переглядів", -відповідав він. Я міг би говорити і про інші сюжети, але і цього досить... Чи автори саме так уявляють декомунізацію, помножену на комерціалізацію інформпростору?

 

Подивився останній випуск програми "Секретний фронт" на ICTV (дякую Богдану Бернадському за рекомендацію, раніше ніколи ...

Опубликовано Константином Бондаренко 17 марта 2016 г.
Подпишитесь на телеграм-канал Политика Страны, чтобы получать ясную, понятную и быструю аналитику по политическим событиям в Украине.